ROZKŁAD JAZDY

UWAGA!
W okresie świątecznym i noworocznym nasze autobusy kursują wg rozkładu z zakładki aktualności


DO WARSZAWY

*5:00Kadzidło → Ostrołęka → Pułtusk → Warszawa, Dw. Zachodni
5:00Kadzidło
5:07Dylewo
5:22Ostrołęka, ul. Piłsudskiego/Dw. PKS
5:30Ostrołęka, Dw. PKS, stanowisko nr 8
5:38Grabowo k/Ostrołęki
5:40Olszewo – Borki, ul. Warszawska 2a
5:43Kordowo
5:45Nożewo
5:47Dobrołęka
5:50Żerań Duży
5:53Żerań Mały
5:55Kołaki
5:57Sadykierz, k. Młynarzy
5:59Młynarze Kolonia
6:02Młynarze
6:04Sieluń
6:06Różan
6:10Łaś
6:15Szelków
6:35Pułtusk, Nowy Rynek
6:51Dzierżenin
6:58Serock
7:02Zegrze Północe
7:05Zegrze Południowe
7:15Legionowo,ul. Silenkowa
7:32Warszawa, Żerań FSO 01/02
7:37Warszawa, Rd. Starz. 02/01
7:40Warszawa, Dw. Gdański
7:50Warszawa, Dw. Zachodni
*5:30Ostrołęka → Pułtusk → Warszawa, Dw. Zachodni
5:30Ostrołęka, Dw. PKS, stanowisko nr 8
5:38Grabowo k/Ostrołęki
5:40Olszewo – Borki, ul. Warszawska 2a
5:43Kordowo
5:45Nożewo
5:47Dobrołęka
5:50Żerań Duży
5:53Żerań Mały
5:55Kołaki
5:57Sadykierz, k. Młynarzy
5:59Młynarze Kolonia
6:02Młynarze
6:04Sieluń
6:06Różan
6:10Łaś
6:15Szelków
6:35Pułtusk, Nowy Rynek
6:51Dzierżenin
6:58Serock
7:02Zegrze Północe
7:05Zegrze Południowe
7:15Legionowo,ul. Silenkowa
7:32Warszawa, Żerań FSO 01/02
7:37Warszawa, Rd. Starz. 02/01
7:40Warszawa, Dw. Gdański
7:50Warszawa, Dw. Zachodni
**8:00Baranowo → Ostrołęka → Pułtusk → Warszawa, Dw. Zachodni
8:00Baranowo
8:05Czarnotrzew
8:08Chudek
8:09Aleksandrowo
8:14Obierwia
8:18Łodziska
8:22Szwendrowy Most
8:27Antonie
8:29Zabrodzie
8:33Ostrołęka, ul. Stacha Konwy RDP
8:36Ostrołęka, ul. Piłsudskiego/Dw. PKS
8:40Ostrołęka, Dw. PKS, stanowisko nr 8
8:45Grabowo k/Ostrołęki
8:46Olszewo – Borki, ul. Warszawska 2a
8:49Kordowo
8:51Nożewo
8:54Dobrołęka
8:55Żerań Duży
8:56Żerań Mały
8:58Kołaki
9:00Sadykierz, k. Młynarzy
9:03Młynarze Kolonia
9:05Młynarze
9:07Sieluń
9:11Dyszobaba
9:14Różan
9:19Chrzanowo
9:25Łaś
9:28Rostki
9:31Szelków
9:36Laski
9:39Boby
9:41Chmielewo
9:44Lipa
9:46Kleszewo
9:53Pułtusk, Nowy Rynek
10:13Dzierżenin
10:21Serock
10:29Zegrze Północe
10:32Zegrze Południowe
10:42Legionowo,ul. Silenkowa
10:59Warszawa, Żerań FSO 01/02
11:03Warszawa, Rd. Starz. 02/01
11:05Warszawa, Dw. Gdański
11:17Warszawa, Dw. Zachodni
**8:40Ostołęka → Pułtusk → Warszawa, Dw. Zachodni
8:40Ostrołęka, Dw. PKS, stanowisko nr 8
8:45Grabowo k/Ostrołęki
8:46Olszewo – Borki, ul. Warszawska 2a
8:49Kordowo
8:51Nożewo
8:54Dobrołęka
8:55Żerań Duży
8:56Żerań Mały
8:58Kołaki
9:00Sadykierz, k. Młynarzy
9:03Młynarze Kolonia
9:05Młynarze
9:07Sieluń
9:11Dyszobaba
9:14Różan
9:19Chrzanowo
9:25Łaś
9:28Rostki
9:31Szelków
9:36Laski
9:39Boby
9:41Chmielewo
9:44Lipa
9:46Kleszewo
9:53Pułtusk, Nowy Rynek
10:13Dzierżenin
10:21Serock
10:29Zegrze Północe
10:32Zegrze Południowe
10:42Legionowo,ul. Silenkowa
10:59Warszawa, Żerań FSO 01/02
11:03Warszawa, Rd. Starz. 02/01
11:05Warszawa, Dw. Gdański
11:17Warszawa, Dw. Zachodni

Z WARSZAWY

**14:15Warszawa, Dw. Zachodni → Pułtusk → Ostrołęka → Baranowo
14:15Warszawa, Dw. Zachodni
14:28Warszawa, Bonifraterska 01
14:30Warszawa, Rd. Starz. 02/01
14:36Warszawa, Żerań FSO 01/02
15:03Zegrze Południowe
15:05Zegrze Północe
15:13Serock
15:21Dzierżenin
15:40Pułtusk, Nowy Rynek
16:00Szelków
16:07Łaś
16:18Różan
16:24Sieluń
16:26Młynarze
16:27Młynarze Kolonia
16:30Sadykierz, k. Młynarzy
16:31Kołaki
16:33Żerań Mały
16:34Żerań Duży
16:35Dobrołęka
16:36Nożewo
16:39Kordowo
16:40Olszewo – Borki, ul. Warszawska 2a
16:43Grabowo k/Ostrołęki
16:48Ostrołęka, ul. Piłsudskiego/Dw. PKS
16:52Ostrołęka, ul. Stacha Konwy RDP
16:55Zabrodzie
16:57Antonie
17:00Szwendrowy Most
17:03Łodziska
17:07Obierwia
17:11Aleksandrowo
17:15Chudek
17:22Czarnotrzew
17:27Baranowo
*16:18Warszawa, Dw. Zachodni → Pułtusk → Ostrołęka → Kadzidło
16:18Warszawa, Dw. Zachodni
16:53Warszawa, Bonifraterska 01
16:58Warszawa, Rd. Starz. 02/01
17:01Warszawa, Żerań FSO 01/02
17:28Zegrze Południowe
17:30Zegrze Północe
17:38Serock
17:46Dzierżenin
18:04Pułtusk, Nowy Rynek
18:24Szelków
18:30Łaś
18:40Różan
18:48Sieluń
18:51Młynarze
18:53Młynarze Kolonia
18:56Sadykierz, k. Młynarzy
18:58Kołaki
19:01Żerań Mały
19:02Żerań Duży
19:04Dobrołęka
19:07Nożewo
19:09Kordowo
19:12Olszewo – Borki, ul. Warszawska 2a
19:14Grabowo k/Ostrołęki
19:20Ostrołęka, ul. Piłsudskiego/Dw. PKS
19:40Dylewo
19:48Kadzidło
* - nie kursuje w niedziele
** - kursuje od poniedziałku do niedzieli
Odjeżdżamy z Dworca Autobusowego w Ostrołęce - stanowisko 8

* - nie kursuje w niedziele
** - kursuje od poniedziałku do niedzieli
Odjeżdzamy z Dworca Warszawa Zachodnia - stanowisko 1